1976’da başlayan öğrenme heyecanımızı, 40 yılı aşkın bir Dizel deneyimi ile birleştirdik.

1994 yılında Şanlıurfa’da Lucas Yetkili Servisi olduk. 2001 yılında A Sınıfı Delphi Servisi olarak hizmet vermeye devam ettik.
Geniş yetki servisimizle dizel araç sahiplerinin her türlü sorununu çözdük ve çözmeye devam ediyoruz. 40 yılı aşkın bir süredir , dizel sektöründe elde ettiği bilgi ve deneyim birikimi ile hizmet veren LİDER POMPA , dünyanın en büyük otomotiv parçaları tedarikçisi olan Delphi’nin yetkili servisi olarak dizel yakıt sistemleri bakım ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir. LİDER POMPA’da “Eğitim, Tecrübe, Modern Teşhis Cihazları, Garanti Hizmetleri, Orijinal Yedek Parça Kullanımı” ve daha bir çok hizmetler uzmanlığımız ile birlikte sunulmaktadır.Bunun yanı sıra 15 TEMMUZ 2017 itibariyle sektörün en son çıkan cihazları CRI-PC enjektör test ve kodlama cihazı , SABRE CRI MASTER Enjektör arıza tespit ve ayar cihazının yanı sıra DIAMOND arıza tespit sistemleri ile araç üzerinde arıza tespiti yapılmakta ve parça sökülmeden müdahale edilebilmektedir. Tüm Dizel Yakıt Sistemleri ekibi, beklediğiniz tüm standartlar için eğitilmiştir ve yeterli donanıma sahiptir. Otomobillerde ve hafif kamyonetlerde, kamyonlarda, traktörlerde veya tüm diğer iş makinelerinin yanı sıra otoyol dışı endüstriyel veya deniz uygulamalarında kullanılan tüm dizel yakıt sistemleri için hizmet sağlayabilmektedir.

Delphi dizel sistemlerinin yanı sıra servisimizde, Siemens Bosch ve Denso teknolojilerinde de garantili güvenceli ve profesyonel çalışan ekipmana sahiptir ve nitelikli hizmet vermektedir.