Yıldız Tipi Yakıt Pompası

Delphi Hafif hizmet uygulamaları için OM yakıt pompaları

Dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinde yenilikçilik, tasarım, üretim konularında dünya lideri olarak Delphi’nin hafif hizmet pazarında uzun yılları kapsayan deneyimi vardır. Döner yakıt enjeksiyon pompalarımız, tüm dünyada milyonlarca otomobilde ve hafif ticari araçta görülebilir. Bunlara şunlar dahildir:

DPC – hızlı, direkt olmayan dizel motorlar için tasarlanmıştır, Delphi DPC pompasında diğer Delphi pompalarında da kullanılan dahili eksantrik pompalama teknolojisi vardır.
DPCN – özellikle direkt olmayan enjeksiyonlu dizel motorları için geliştirilmiştir, kanıtlanmış DPC teknolojisi esas alınmıştır, emisyon kontrollerinde ve yolcu rahatlığında artış sağlamak için gelişmiş elektronikler kullanılmaktadır.
EPIC – direkt ve direkt olmayan enjeksiyonlu dizel motorlar için tam donanımlı yakıt enjeksiyon sistemi. Delphi EPIC pompaları motor sesini ve titreşimini azaltıp, yakıt tasarrufunu ve emisyonları geliştirmek için “elektronik” teknoloji kullanır.
Günümüzün teknolojisi olarak Common Rail sistemi, döner sistemin yerini alırken, halen servis verilmesi gereken önemli sayıda DPC, DPCN ve EPIC yakıt pompaları vardır. Bu durumu destekleyen Delphi, yetkili dizel ağı kanalıyla parçaların, alet takımlarının, test ekipmanların ve eğitimin dahil olduğu geniş bir onarım programı sunmaktadır.

Delphi Farkı

  • Renault, PSA, Fiat, Ford, Mercedes, VW ve Tata dahil önde gelen üreticilere OE olarak takılmıştır
  • Bugün yollarda, Delphi döner yakıt pompalarıyla çalışan önemli sayıda araç vardır
  • Özel uzman ağımız kanalıyla düşük maliyetli pompa onarımı